احیا کارخانه خودروسازی بروجرد پس ازسالها تعطیلی

اقتصاد ایران: نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: کارخانه خودروسازی بروجرد با پیگیری فراوان و پس از رفع مشکلات مقرر است طی روزهای آینده فعالیت خطوط تولید آن آغاز شود. به گزارش خبرگزاری اقتصادایران ، فاطمه مقصودی نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شرکت خودروسازی شهرستان بروجرد پس […]

اقتصاد ایران: نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: کارخانه خودروسازی بروجرد با پیگیری فراوان و پس از رفع مشکلات مقرر است طی روزهای آینده فعالیت خطوط تولید آن آغاز شود.

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران ، فاطمه مقصودی نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شرکت خودروسازی شهرستان بروجرد پس از چندین سال توقف فعالیت و رکورد تولید با تلاش‌های شبانه‌روزی و مستمر مجدد شروع به فعالیت می‌کند، گفت: از آنجا که این واحد تولیدی در گذشته درگیر مشکلات حقوقی، مالی و… بود، هیچ کس به موضوع ورود نمی‌کرد اما با جسارت به موضوع ورود و پس از رفع مشکلات مقرر است طی روزهای آینده فعالیت خطوط تولید آغاز شود.

وی با بیان اینکه با توقف فعالیت خطوط تولید در این واحد تولیدی حدود ۳ هزار میلیارد سرمایه بلااستفاده مانده بود، افزود: با دعوت از مسئولان از جمله رئیس جمهور مشکلات این واحد تولیدی بررسی و دستورات لازم صادر شد.

وی با بیان اینکه پنج شنبه هفته جاری این واحد تولیدی افتتاح می‌شود، ادامه داد: تمامی مشکلات این واحد تولیدی رفع شده است و با بازگشت این واحد تولیدی به چرخه تولید، جوانان بیکار منطقه مشغول به کار می‌شوند و موضوع اقتصاد مقاومتی محقق می‌شود.