کراس اوور بستیون T۷۷ رونمایی شد+ عکس

اقتصاد ایران: برند بستیون از زیر مجموعه های FAW به حساب می آید که در بازار ایران برند شناخته شده ای است. این خودرو که نخستین محصول وارداتی گروه بهمن است به زودی توسط شرکت BM Cars به بازار عرضه خواهد شد. به گزارش خبرگزاری اقتصادایران ، خودرو T77 در بازار روسیه به اسم لادا در خط تولید […]

اقتصاد ایران: برند بستیون از زیر مجموعه های FAW به حساب می آید که در بازار ایران برند شناخته شده ای است. این خودرو که نخستین محصول وارداتی گروه بهمن است به زودی توسط شرکت BM Cars به بازار عرضه خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران ، خودرو T77 در بازار روسیه به اسم لادا در خط تولید نیسان تولید می شود و قرار است جز گزینه های اصلی وادراتی به بازار ایران باشد. این کراس اوور ۴٫۵ متری که ابعادی مشابه چانگان CS35Plus دارد از یک موتور ۱٫۵ لیتری توربو با توان خروجی ۱۶۸ اسب بخار بهره می برد و توان تولیدی این موتور از طریق یک گیربکس ۷ سرعته اتوماتیک دوکلاچه به چرخ های جلو این کراس اوور میدسایز منتقل می شود.

گروه بهمن برنامه دارد تا این خودرو را به صرت وارداتی به بازار ایران عرضه کند. هنوز هیچ اطلاعات رسمی در مورد قیمت و زمان عرضه آن به بازار اعلام نشده است.